12.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2017-2018

--

--

Mohelno doma nestačilo na Budišov -Nárameč B

7

Poslední zápas Mohelna se příliš nevydařil a odešel s porážkou 0:1 po obdržené brance z pokutového kopu

Hosté šli po proměněné penaltě do vedení

Souboj dvou sestupujících celků byl k vidění v Mohelnu kam přijel Budišov -Nárameč B, který své minulé utkání nedohrál. Domácí celek se chtěl alespoň rozloučit se svými nejvěrnějšími fanoušky výhrou, ale nedařilo se jim tak jak po celou sezónu vůbec v koncovce. Navíc dostal hosty do vedení po nařízené penaltě z 35. minuty Tomáš Jakubec -0:1.

Ve druhé půli již branka nepadla

Druhý poločas ukázal, proč oba týmy opouštějí třetí třídu, protože jejich koncovka byla opravdu žalostná, a tak jediná branka zápasu nakonec padla pouze z pokutového kopu.

FC Budišov - Nárameč z.s. B
Věžník Štěpán, hráč: Špatná produktivita obou týmů. Rozhodl jediný gól až s penalty.

TJ Mohelno
J. Světlík [-] - R. Ostrý [-] (46. J. Sladký [-] ) , T. Jeřábek [-] , P. Horký [-] , P. Jeřábek [-] , M. Kerndl [-] , F. Staněk [-] (68. R. Hošek [-] ) , F. Žák [-] , V. Ležák [-] (79. A. Mohelský [-] ) , M. Kopeček [-] , P. Šanda [-]

J. Kazda [-] - O. Doležal [-] , P. Karas [-] , L. Jura [-] , L. Vala [-] , D. Čech [-] (70. J. Mezlík [-] ) , D. Pavlíček [-] , E. Zykollari [-] , D. Věžník [-] , Š. Mareček [-] , T. Jakubec [-]

ŽK: 80. F. Žák - 47. O. Doležal , 60. E. Zykollari .
Hráči zápasu: M. Kerndl - O. Doležal , T. Jakubec .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: OŠMERA František - ŠANDA Petr (N), MEZLÍK Roman (N).