12.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2017-2018

--

--

Druhé Třebenice se rozloučily výhrou

7

Souboj dvou předních týmů skončil v Třebenicích výhrou domácího celku a to hlavně díky dobému závěru utkání

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Zápas dvou předních týmů byl k vidění v Třebenicích kam přijel Březník a toužil odčinit domácí podzimní porážku 1:2. A začal velice dobře, když zaskočil domácí rychlou vedoucí brankou Ondřeje Horkého ze 4. minuty -0:1. Domácím se dlouho nedařilo s tímto nepříznivým stavem něco udělat a až ve 34. minutě se to podařilo domácímu mladíčkovi Jiřímu Čtvrtníčkovi -1:1

Domácí se prosadili v závěru zápasu hned třikrát

Ve druhém poločase se oba týmy mohly ujmout vedení, ale bez úspěchu. V závěru zápasu měli více ze hry i více šancí domácí, kterým vybojoval v 75. minutě vedení nejlepší střelec soutěže Tomáš Ondráček a jeho dvacátádruhá branka sezóny -2:1. V 78. minutě navíc navýšil domácí vedení Pavel Vrbka, aby v 85. minutě dokonal domácí tlak svou druhou brankou v zápase Jiří Čtvrtníček -4:1.

Horácký klub Třebenice
Hrbáček Ladislav, trenér: V dnešním zápase jsme potvrdili naši skvělou jarní formu a zaslouženě zvítězili.

A. Nykl [-] - R. Kunce [-] , P. Vrbka [-] , J. Fiala [-] , J. Čtvrtníček [-] , T. Ondráček [-] , J. Jaroš [-] , L. Hnízdil [-] , M. Furiš [-] , M. Ondráček [-] (81. M. Ondráček [-] ) , J. Bárta [-] (75. L. Buchal [-] )

TJ Sokol Březník
V. Zedníček [-] - D. Břoušek [-] , P. Ptáček [-] , M. Flesar [-] - P. Flesar [-] , M. Sýkora [-] , V. Franěk [-] , L. Rybníček [-] - J. Křoustek [-] (72. J. Břoušek [-] ) - O. Horký [-] , J. Trojan [-]

ŽK: 84. P. Flesar .
Hráči zápasu: A. Nykl , J. Čtvrtníček - D. Břoušek .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: PINTÉR Štefan - CEJPEK Radek (N), SVOBODA Ladislav (N).