19.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2017-2018

Třebenice v Mohelnu zvítězily

10

První venkovní jarní zápas Třebenic skončil v Mohelnu výhrou hostujícího týmu

Domácí dvěma slepenými góly otočili vývoj zápasu

Další důležitý zápas v boji o setrvání v soutěži byl k vidění v Mohelnu, které potřebovalo nutně zvítězit, aby bylo nadále v kontaktu s ostatními celky. Třebenice navíc zajížděly poprvé na jaře na venkovní hřiště. Na podzim Mohelno trochu překvapivě zvítězilo v Třebenicích 3:1. Do zápasu vstoupili lépe hosté a již v 8. minutě je poslal do vedení Jiří Čtvrtníček -0:1. Domácí tým ale obdržená branka nabudila a jejich dvě branky znamenaly otočení skóre na 2:1. O góly se postarali v 18. minutě František Staněk a ve 20. minutě Richard Ostrý.

Hosté zápas otočili

Do druhé půle vstoupili hosté s přáním minimálně vyrovnat, což se jim podařilo v 65. minutě zásluhou Miroslava Furiše -2:2. No a o tři minuty později bylo v hostujícím táboře ještě veseleji, poněvadž se s pokutového kopu trefil Martin Čermák -2:3. Zaskočený domácí celek se snažil o vyrovnání, ale to se jim nakonec nepodařilo a všechny body se stěhují do Třebenic.

TJ Mohelno
Hrbáček Ladislav, trenér: prvních dvacet minut jsme domácí přehrávali. po naší vedoucí brance hosté převzali iniciativu a otočili výsledek. Po změně stran jsme zlepšili hru a zaslouženě jsme otočili výsledek.

TJ Mohelno
J. Světlík [-] - R. Ostrý [-] (86. P. Žák [-] ) , T. Jeřábek [-] (57. M. Foretník [-] ) , P. Horký [-] , P. Jeřábek [-] , F. Staněk [-] , M. Dvořák [-] , F. Žák [-] , M. Kerndl [-] , M. Kopeček [-] , V. Ležák [-]

Horácký klub Třebenice
A. Nykl [-] - R. Kunce [-] (85. K. Řezáč [-] ) , P. Vrbka [-] , J. Fiala [-] , J. Bárta [-] , J. Čtvrtníček [-] , J. Jaroš [-] , M. Čermák [-] , M. Furiš [-] , L. Buchal [-] , V. Fiala [-] (78. M. Ondráček [-] )

ŽK: 41. J. Fiala , 84. J. Čtvrtníček .
Hráči zápasu: F. Staněk - M. Furiš .
Počet diváků: 55. Rozhodčí: SARKÁNY Martin - ŠANDA Petr (N), FIALA Vlastimil (N).