18.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2017-2018

--

Mohelno se Smrkem otočilo zápas

50. R. Ostrý , 68. M. Dvořák , 79. F. Staněk - 11. O. Suk
11

Fotbalisté Mohelna v dalším domácím zápase důležité body neztratili a dále živý šanci na záchranu

Ondřej Suk zaskočil domácí tým

Mohelno se utkalo v důležitém domácím zápase proti Smrku, který se pohybuje na hraně sestupu a měl náskok pěti bodů na svého pronásledovatele. Na podzim fotbalisté Smrku zvítězili 3:1. Domácí celek si přál jako první skórovat, ale to se nakonec podařilo hostujícímu Ondřeji Sukovi, který tak trochu překvapivě dostal hosty v 11. minutě do vedení. Domácí se sice snažili o brzké vyrovnání, ale hosté jim to neumožnili.

Domácí zápas otočili

Do druhého poločasu vstoupili domácí mnohem lépe a v 50. minutě Richard Ostrý vyrovnal na 1:1. V 68. minutě pak dokonal obrat v zápase Martin Dvořák -2:1. Hosté se marně snažili o vyrovnání a naopak jim v 79. minutě zasadil hřebíček do rakvičky střídající František Staněk -3:1.