16.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2017-2018

16. T. Jeřábek , 29. T. Jeřábek (p.) , 48. P. Horký
11

Fotbalisté Mohelna dokázali výhrou nad Radkovicema udržet šanci na záchranu

Domácí Jeřábek dvakrát udeřil

Další důležitý zápas v boji o setrvání v soutěži byl k vidění v Mohelnu, které potřebovalo nutně zvítězit, aby bylo nadále v kontaktu s ostatními celky. Mohelno navíc mělo Radkovicím vracet podzimní porážku z venkovního zápasu v poměru 2:0.  Domácí měli do zápasu výborný vstup a v 16. minutě je poslal do vedení Tomáš Jeřábek -1:0. Ve 29. minutě navíc přidal na 2:0 z penalty opět Tomáš Jeřábek a domácí měli dobře nakročeno ke třem bodům.

Domácí si výhru pojistili

Hned ve 48. minutě se prosadil Petr Horký, který brankou na 3:0 prakticky rozhodl o osudu utkání. Domácí tým si již svoje vedení dokázal v pohodě udržet a mohl tak slavit první jarní výhru v soutěži.

TJ Mohelno
F. Staněk [-] - T. Jeřábek [-] (75. R. Ostrý [-] ) , P. Horký [-] , A. Mohelský [-] (71. R. Hošek [-] ) , P. Jeřábek [-] , L. Drápela [-] , M. Kerndl [-] , P. Šanda [-] , V. Ležák [-] , F. Žák [-] , M. Kopeček [-]

SK Radkovice
M. Kašparides [-] - T. Růžička [-] , J. Pekárek [-] , V. Zahradník [-] , M. Pitor [-] - R. Odstrčil [-] , V. Konya [-] , V. Štolz [-] (80. M. Hlouch [-] ) , Z. Nykrmajer [-] - L. Pekárek [-] (43. L. Kočí [-] ) , L. Diviš [-] -

ŽK: 4. V. Štolz , 28. L. Pekárek , 47. M. Pitor .
Hráči zápasu: P. Horký .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: KALINA Oldřich - ŠANDA Petr (N), DOBROVOLNÝ Radek (N).