16.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2017-2018

--

--

Smrk nestačil jasně na Rapotice B

11

Fotbalisté Smrku si domácí vysokou porážkou s Rapoticemi B zahrávají s příčkami znamenající záchranu

Hosté se prosadili dvakrát

Už od první minuty domácí tahali za kratší konec v celém utkání. Domácí si možná mysleli, že když dovezli tři body z Radkovic a Rapotice dostali v minulém kole deset gólů, že to půjde samo. Opak byl pravdou Rapotice domácí prehravali ve všech směrech, v důrazu, v bojovnosti a dokonce se jim dařila technická hra, což bývá pro každého soupeře na smrcskem hřišti problém. Poločas skočil vítězstvím Rapotic 0:2,

Hosté ještě skóre navýšili

Ve druhé půli domácí začali aktivně, a vytvořili si šance ale ukázalo se fotbalové otřepané a pravdivé nedáš dostaneš. Tak domácí dostali gól na 0:3 a bylo po zápase. Ke konci zmar Smrku korunoval David Franc který po dvou žlutých obdržel červenou kartu. Hosté pokračovali dal ve své hře a svůj výkon korunovali dalšími dvěmi góly. Celkový výsledek 0:5 spravedlivě odpovídá zápasu.

TJ FC Smrk
Suk Ondřej, hráč: nevím jak dnešek popsat, napadá mě jen bída zmar. Už od první minuty jsme tahali za kratší konec. Nám nezbývá než se nad našim výkonem zamyslet s odčinit ho příští týden v Trebenicich a hostům můžu pogratulovat ke třem bodům.