15.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2017-2018

--

Koněšín uspěl v Budišově B

43. R. Badura (p.) , 58. M. Ševčík
9

V Budišově-Náramči B se fotbalisté Koněšína dočkali důležité výhry a udržení se na místech zaručující záchranu

Hosté se prosadili jednou

Dalším zápasem dvou týmů na hranici sestupu bylo k vidění v Budišově, kam přijel Koněšín, kterému úvod jara moc nevyšel, stejně jako domácí tým. Koněšín na podzim svému soupeři nasázel čtyři branky při výhře 4:2. Domácí vstoupili do zápasu nepříliš dobře, čehož hostující tým zpočátku nedokázal pořádně využít. Hosté se dokázali prosadit až ve 43.minutě, kdy rozhodčí nařídil pokutový kop, který proměnil hostující hráč s číslem 9, Radim Badura.

Hosté si pojistili výhru

Druhý poločas odstartovali domácí ještě hůře než ten první, občas si dokázali vyměnit míč mezi sebou, ale to bohužel k dotáhnutí skóre nestačilo. Hostující hráči taky nehráli nejlépe, ale na domácí to bohatě stačilo. V 58.minutě zpoza vápna vystřelil hostující hráč s číslem 10, Michal Ševčík a trefil pravou šibenici. Domácí se snažili vyrovnat, ale zřejmě jim nebylo souzeno. Koněšín jakožto lepší tým si zbytek zápasu dokázal pohlídat a udržet skóre 0:2.

FC Budišov - Nárameč z.s. B
Věžník Štěpán, hráč: Do zápasu jsme nevstoupili moc dobře a hosté nás potrestali. Snažili jsme se sice vyrovnat, ale nebylo nám souzeno. Koněšín jakožto lepší tým si zbytek zápasu dokázal pohlídat a udržet skóre.

Š. Věžník [-] - Z. Dvořák [-] , L. Vala [-] (77. J. Kazda [-] ) , D. Čech [-] (60. Š. Mareček [-] ) , P. Karas [-] (46. M. Holubář [-] ) , T. Jakubec [-] , T. Molnár [-] , L. Jura [-] , M. Pavlíček [-] , D. Pavlíček [-] , O. Doležal [-]