15.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2017-2018

--

--

Třebenice doma nadělily Rapoticím desítku

10

Také své domácí třetí utkání dokázali Třebenice proměnit ve tři body a posunout se na třetí místo tabulky

Tomáš Ondráček stihnul za půli hattrick

Když hosté vstřelili ve 13. minutě Vlastimilem Němcem první gól, nevypadalo to na žádnou lehkou práci pro domácí tým. Ale opak byl pravdou a domácí si načli střelecké hody. V 16. a 20. minutě otočil vývoj utkání Tomáš Ondráček -2:1. Miroslav Furiš pak přidal třetí gól a ve 44. minutě dovršil hattrick Tomáš Ondráček- 4:1.

Tomáš Ondráček vstřelil pět branek

Po změně stran kanonáda domácího celku pokračovala. A byl u toho stále při chuti hrající Tomáš Ondráček a jeho čtvrtá trefa na 6:1. V 68. minutě ještě dokázal snížit na 7:2 Michal Sobotka, ale v 74. a 82. minutě se stal druhým třígólovým domácím střelcem, střídající Radoslav Kunce. Poslední slovo měl v 90. minutě hrdina dne Tomáš Ondráček, který vystřílel domácímu týmu dvouciferný výsledek 10:2 svojí pátou brankou.