14.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2017-2018

--

--

Souboj posledních dvou týmů skončil v Mohelně remízou

11

Gólová přestřelka byla k vidění v Mohelnu. Přinesla dělbu bodů mezi posledníma dvěma týmy tabulky

Domácí úvodní přetahovanou zvládli lépe

Dva týmy ze spodu tabulky se utkaly v Mohelnu a oba zhodně remizovaly 1:1. A stejným výsledkem také skončilo poslední měření obou týmů. Do zápasu vstoupili mnohem lépe domácí, které poslal v 11. minutě do vedení Tomáš Jeřábek - 1:0. Ve 14. minutě odskočili domácí zásluhou Michala Kerndla na dvogólový náskok -2:0. Jenže hned v 15. minutě snížil Jiří Kopeček na 2:1 a šokem pro domácí pak byla 21. minuta, kdy Lukáš Bazala vymazal slušně vybudovaný náskok domácích -2:2. Plodnou půlhodinku a návrat domácích do vedení učinil ve 31. minutě Petr Vaníček -3:2.

Hosté opět vyrovnali

Ve druhém poločase střelcům zvlhnul prah a to hlavně na domácí straně. A tak se o jediný zásah druhé půle postaral Miroslav Peťa, který vyrovnal na konečných 3:3. Remíza však určitě nepotěšila ani jeden tým.