26.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Lipník doma nečekaně padl

14

Fotbalisté Lipníku nečekaně podlehli na domácím hřišti Jemnicku B, přesto druhé místo tabulky udrželi

Hosté dvakrát udeřili

Netradičně v pátek se hrál v Lipníku poslední zápas sezóny a začátek utkání vyšel nečekaně dobře hostujícímu týmu, který poslal do vedení ve 2. minutě Michal Mrkva -0:1. Domácí tým byl zaskočený a ve zbytku první půle se nedokázal vůbec střelecky prosadit a navíc sám inkasoval ve 40. minutě díky Zdeňku Koutnému -0:2.

Hosté si výhru pohlídali

Druhý poločas začali domácí aktivně a snažili se o snížení stavu. Přišla však 50. minuta, kdy rozhodčí nařídil volný přímý kop proti domácí brance, po údajném faulu a Pavel Nevrkla zvýšil na 0:3. Zápas se už jen dohrával především ve středu pole. Hosté kontrolovali hru a domácí se i přes velkou snahu do šance nedostali.

Hajduk Lipník
Brabenec Jaroslav, trenér: Dnes jsme nehráli dobře. Jemnicko přijelo značne posíleno hráči áčka a zaslouženě vyhrálo. Smutní však být nemusíme. Je to pro nás výborná sezóna a klukům patří velký dík za letošní umístění. Smutno mi bylo jen z chování některých funkcionářů Jemnicka, ale to je obraz celého českého fotbalu. Nepochopím, že na páteční utkání přijede jen jeden rozhodčí a s minimem zkušeností.

M. Skoumal [-] - V. Krotký [-] , O. Pekárek [-] (46. J. Fňukal [-] ) , T. Brabenec [-] , T. Pokorný [-] , R. Šťáva [-] , L. Macháček [-] (67. J. Burian [-] ) , J. Jonáš [-] (77. J. Virgl [-] ) , A. Kisela [-] (81. L. Žák [-] ) , A. Matoušek [-] , J. Brabenec [-]