25.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

--

Jemnicko B doma vyučovalo Pyšel

26. M. Axman , 31. M. Axman , 34. M. Sevelda , 39. M. Sevelda , 47. M. Axman , 50. M. Axman , 81. L. Niederhofer , 87. O. Frečka - 78. L. Hadraba (p.)
16

Jemnicko B si v zápase s Pyšelem připsalo jasnou výhru, která znamená velkou šanci na záchranu

Domácí si vybudovali rozhodující náskok

Jemnicko B přivítalo Pyšel a potřebovalo nutně vyhrát, aby se vyhnulo sestupovým starostím. Naopak Pyšel již může dohrávat v poklidu. Po úvodních 25. minutách nikdo nečekal, že se půjde do kabin za již téměř rozhodnutého stavu. Nejprve se trefil dvakrát ve 26. a 31. minutě Martin Axman a domácí vedli 2:0. Poté se také dvěma góly prosadil Martin Sevelda a domácí si v poklidu vybojovali rozhodující náskok 4:0.

Domácí pokračovali v kanonádě

Domácí i na začátku druhé půle vyučovali hosty v produktivitě a ve 47. a 50. minutě poslal domácí do vedení 6:0 Martin Axman, pro kterého to byla třetí a čtvrtá branka v zápase. Poté se hra trošičku uklidnila a to až do 78. minuty, kdy čestný gól hostů zaznamenal Lukáš Hadraba z pokutového kopu -6:1. Závěr zápasu ale opět patřil domácím, za které se trefil v 81. minutě Lukáš Niederhofer a v 87. minutě střídající Oleksander Frečka -8:1.

1. FC JEMNICKO B
Kincl Martin, trenér: Dnes nám vše vyšlo na co jsme sáhli. Tím jsme nejspíš zachránili tuto nepovedenou sezónu.

V. Kopeček [-] - M. Axman [-] (54. L. Chalupa [-] ) , K. Tesař [-] , P. Nevrkla [-] (65. O. Frečka [-] ) , J. Kalášek [-] , Z. Koutný [-] (70. Z. Bártů [-] ) , M. Sevelda [-] (85. O. Malotín [-] ) , L. Niederhofer [-] , R. Komenda [-] (55. Z. Nikrmajer [-] ) , O. Tesař [-] , D. Smetana [-]

TJ Sokol Pyšel
L. Teplý [-] - O. Adam [-] , R. Šoukal [-] - I. Nováček [-] - J. Tůma [-] , M. Rohovský [-] (56. D. Moudrý [-] ) , O. Tůma [-] , D. Šabacký [-] , L. Tůma [-] , D. Šubert [-] , L. Hadraba [-]

ŽK: 83. O. Frečka - 43. O. Adam .
Hráči zápasu: M. Axman .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: SVOBODA Ladislav - KINCL Pavel (N), KINCL Pavel (N).