25.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Přestřelku v Náměšti řídil Marek Máca

16

Fotbalisté Náměště B si v zápase s Třebelovicemi připsali porážku pod kterou se výrazně podepsal všemi góly hostujícího celku Marek Máca

Divoká první půle přinesla šest branek

Do Náměště přijeliy Třebelovice, které si v minulém kole napravili střeleckou chuť vysokou výhrou 9:2 nad Chlístovem. Začátek zápasu byl velice svižný. Nejprve se z první akce zápasu prosadil hostující Marek Máca, aby o minutu později dokázal vyrovnat Marek Stachovič -1:1. Ve 20. minutě ale opět Marek Máca poslal hosty do vedení 1:2. Tentokrát vedení hostů vydrželo pět minut, když se o vyrovnání postaral Radek Bednář -2:2. Za další tři minuty šli dokonce domácí do vedení Markem Stachovičem -3:2. Naštěstí měli hosté ve svých řadách Marka Mácu, který se hattrickem postaral ve 45. minutě o vyrovnání

Marek Máca dotáhl hosty k vítězství

Také ve druhém poločase střelci nezaháleli. Ve 48. minutě poslal domácí opět do vedení svým třetím gólem Marek Stachovič - 4:3. V 58. minutě, ale opět zaúřadoval za hostující Marek Máca a vyrovnal na 4:4. Za další dvě minuty opět vrátil domácím vedení Tomáš Franěk - 5:4. Jenomže svůj velký den přetavil dalšími dvěma góly hráč večera Marek Máca - 5:6.

FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice B
Eliáš Jiří, hráč: Dnes byla k vidění gólová přestřelka, takže diváci mohli být alespoň s počtem vstřelených gólů spokojeni. Nedokázali jsme pohlídat hostujícího Mácu, a to rozhodlo o naší porážce.

V. Bednář [-] - M. Stachovič [-] , J. Eliáš [-] , R. Bednář [-] , M. Sobotka [-] , T. Franěk [-] (77. M. Křivánek [-] ) , F. Tomek [-] , T. Rabušic [-] (46. M. Anna [-] ) , M. Lokaj [-] , L. Vrba [-] (85. M. Veselý [-] ) , V. Kopuletý [-]