24.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

--

Vladislav doma prohospodařila tříbrankový náskok

4. P. Ciprys (p.) , 17. L. Petz , 19. L. Petz - 50. M. Stachovič , 52. R. Bednář , 55. M. Preisner , 78. M. Lokaj
17

Fotbalisté Vladislavi nevyužili domácího hřiště k výhře nad rezervou Náměště a nečekaně podlehli po velkém obratu 3:4

Domácí šli brzy do tříbrankového vedení

Domácí do utkání vstoupili rychlou brankou z pokutového kopu, autorem byl Ciprys. Do konce poločasu domácí ještě přidali dvě branky a to konkrétně Petzem.

Hosté dokonali obrat

Ovšem i tento náskok dokázali hosté během pěti minut v druhém poločase smazat a nakonec skore i otočit.

TJ Vladislav
Martenek Aleš, hráč: Do utkání jsme vstoupili velice dobře a brzy skorovali, i do poločasu se nám celkem dařila hra a přidali jsme dvě branky. Druhý poločas byl z našeho pohledu katastrofální a jen potvrdil naši aktuální formu, když se nám absolutně výsledkově ani herně nedaří.

J. Nejerál [-] - L. Petz [-] , V. Paločko [-] , O. Krátký [-] (68. M. Tůma [-] ) , P. Otruba [-] , M. Nováček [-] (12. J. Slabý [-] ) - P. Ciprys [-] , M. Hort [-] , P. Vyletěl [-] , D. Veleba [-] (84. F. Nováček [-] ) - J. Slíva [-] (88. K. Čihal [-] ) -