24.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

Horní Újezd si v Hrotovicích zajistil záchranu

17

Fotbalisté Horního Újezdu zvládli zápas v Hrotovicích a mají jistotu záchrany

Hosté dali před odchodem do kabin vedoucí branku

Fotbalisté Hrotovic přivítali na svém hřišti Horní Újezd a v případě výhry se mohli dostat před svého soupeře, se kterým ale na podzim podlehli na jeho hřišti 4:1. Zápas byl od začátku poměrně vyrovnaný a oba  týmy trápila koncovka. Když už se zdálo, že se půjde do kabin za bezbrankového stavu, prosadil se ve 45. minutě Martinu Řezáčovi -0:1

Domácí sice srovnali, ale pak dostali brankovou lekci

Ve druhém poločase se jako první prosadili domácí a Michal Blatný vyrovnal na 1:1. Jenže domácí se z nerozhodného stavu radovali pouhou minutku, protože dostal hosty zpátky do vedení Michal Čermák -1:2. V 66. minutě pak vstřelil gól na 1:3 Marek Zvěřina a hosté již mohli vážně pomýšlet na vítězství. Horní Újezd byl pak stále při chuti a v závěru utkání ještě přidal dvě branky, o které se postaral svou druhou brankou v zápase Martin Řezáč a v 87. minutě dokonal domácí zkázu Jan Kučera.

TJ Sokol Horní Újezd
Durda Radek, hráč: V přímém záchranářském utkání jsme potřebovali zvítězit a to se nám povedlo i když předvedena hra nebyla ideální.