24.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

Lipník doma naděloval

17

Fotbalistům Lipníku se nadále daří, což tentokrát pocítil hostující Pyšel

Domácí se prosadili jako jediní

Domácí Lipník chtěl navázat na dobrý výkon z minulého kola v Újezdě a od začátku utkání
   měl hru ve své moci. Hosté se prvních patnáct minut téměř k ničemu nedostali. Běžela
   21.minuta,po pravé straně naběhl Šťava,přihrál před branku Jonášovi a ten s přehledem
   otevřel skóre zápasu. Poté domácí zvolnili a hosté z Pyšelu na chvíli přezali iniciativu.
   Lipník však hrál dnes v obraně na jedničku a hostující hráče do žádné šance nepustil.

Druhá půle patřila Rudolfu Šťávovi

Druhou půli začali domácí hráči opět velkým tlakem,vypracovali si několik šancí,ale na druhou
   branku čekali až do 69 minuty,kdy si za obranu naběhl  střelec Šťava a s přehledem zavěsil.
   Po této brance už hosté rezignovali a domácí Lipník je za pasivitu potrestal ještě třemi
   brankami. Postupně zvyšovali skóre Petr Pokorný a dvakrát Ruda Šťava na konečných 5:0.
   Bylo to zcela zasloužené vítěství domácích hráčů.

Hajduk Lipník
Brabenec Jaroslav, trenér: Dnes jsme sehráli velice dobrý zápas. Spokojený jsem především s hrou dozadu, protože jsme hostující hráče za celý zápas do šance nepustili.

M. Skoumal [-] - O. Pekárek [-] (64. P. Pokorný [-] ) , T. Brabenec [-] , J. Brabenec [-] , R. Šťáva [-] (81. J. Fňukal [-] ) , L. Macháček [-] (74. J. Burian [-] ) , J. Jonáš [-] (76. L. Žák [-] ) , A. Kisela [-] , V. Krotký [-] (79. A. Matoušek [-] ) , T. Pokorný [-] , M. Tretera [-]