24.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Výčapy v Opatově slavily výhru

17

Fotbalisté Výčapů si v zápase v Opatově podle předpokladů připsali tři body za výhru 1:4

První půle přinesla po brance na obou stranách

Výčapy přijely do Opatova v jasné roli favorita a chtěly potvrdit svoji příslušnost v horní polovině tabulky. Na podzim si navíc proti tomuto soupeři s chutí zastřílely, když zvítězily vysoko 7:0. Zápas se hrál za příjemného letního počasí, které začali lépe domácí, když je v 8. minutě poslal do vedení Zdeněk Daniel -1:0. Hosté pak dlouho dobývali domácí branku a to se jim podařilo až ve 42. minutě díky Liboru Louckému -1:1

Druhá půle jasně pro hosty

Ve druhé půli pak již dominovali hosté, které poslal poprvé do vedení Libor Kašpárek -1:2. Domácí pak své šance na vyrovnání neproměnili a hosté to potrestali dalšími dvěma góly, o které se postarali v 75. minutě Jan kopeček a v 82. minutě Tomáš Pecka -1:4

Sokol Výčapy
Jeleček Lukáš, hráč: Po vyrovnané první půli jsme po změně stran zabrali a zaslouženě zvítězili