22.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

12. M. Blatný , 30. M. Blatný , 34. M. Hrůza (p.) , 62. P. Hadraba
18

Hrotovičtí si proti Náměšti B připsaly důležitou výhru v boji o záchranu

Domácí se prosadili hned třikrát

Hrotovice po minulém kolapsu z druhé půle v Chlístovu chtěly vylepšit své bodové konto proti rezervě Náměště, se kterou na podzim podlehly 1:3. A hned od začátku zápasu ukazovali, že touží plně zabodovat. Ve 12. minutě se to podařilo Michalu Blatnému, který si pak i ve 30. minutě vyzkoušel gólovou radost. A když ve 34. minutě Marek Hrůza využil nabídnutou penaltu, šlo se domácím do kabin zvesela s vedením 3:0.

Domácí se prosadili ještě jednou

Ve druhé půli pak domácí tým kontroloval výsledek a ještě navíc přidal v 62. minutě Pavel Hadrava branku na 4:0 a domácí tak slavili důležitou výhru.