22.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Ani Lipník nevyzrál na Přibyslavice

18

Fotbalisté Přibyslavic ve šlágru kola zvítězili v Lipníku a pomalu mohou slavit postup do kraje

Hosté otočili vývoj první půle

Domácím se dnes zápas vůbec nepovedl a hosté z Přibyslavic ukázali, proč vedou přebor
     s velkým náskokem. Od úvodních minut byli hosté aktivnější, vynikali pohybem i důrazem.
     Paradoxně se ale domácí v 8.minutě dostali do vedení, když na centr naběhl Šťava a skóroval.
     I po obdržené brance hosté dál určovali tempo hry a během pěti minut otočili skóre ve svůj
     prospěch, když se trefili Lopatář a Škorpík, který ještě ve 34. minutě přidal třetí branku po chybě
     domácí obrany.

Hosté si výhru pohlídali

Druhý poločas začali domácí hráči aktivněji a snažili se s výsledkem ještě něco udělat. Vypracovali
     si dvě šance, které neproměnili a bohužel z  rychlého protiútoku soupeř udeřil do otevřené obrany
     a Škorpík zvýšil na 1:4. Poté už se zápas jen dohrával, domácí rezignovali a hosté vědomi si
     svého náskoku, kontrolovali zbytek utkání.

Hajduk Lipník
Brabenec Jaroslav, trenér: Měli jsme velkou sérii,15 utkání bez porážky. Jednou to přijít muselo. Hosté byli dnes lepším celkem a dirigováni dnes výborným Martinem Kopečkem, vyhráli zaslouženě. Nám se dnes nedařilo vůbec nic a tak nezbývá, než popřát Přibyslavicím k postupu do vyšší soutěže.

M. Skoumal [-] - V. Krotký [-] , T. Brabenec [-] , J. Brabenec [-] , T. Pokorný [-] , L. Macháček [-] , A. Rohony [-] (78. M. Mašeja [-] ) , J. Jonáš [-] , A. Kisela [-] , A. Matoušek [-] (46. J. Fňukal [-] ) , R. Šťáva [-] (71. L. Žák [-] )