20.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

--

Studenec porazil jednoznačně Jemnicko B

6. O. Vrba , 29. K. Mrňa , 42. K. Mrňa , 46. M. Nováček , 64. M. Mrňa (p.) , 78. M. Kříž , 87. M. Mrňa - 13. M. Mrkva
16

Studenci se podařilo v domácím zápase porazit Jemnicko B a přeskočilo jej v tabulce o jedno místo

Domácím se střelecky dařilo

Hosté nastoupili do utkání pouze v deseti. V 6. minutě Mrňa Karel centroval od levé lajny, Nejedlý zpracoval a vystřelil. Vrba stačil tečovat, míč skončil v síti. Ve 13. minutě hostující rychlík Mrkva utekl obraně, obhodil si vybíhajícího brankáře Hájka a do prázdné brány dal na 1:1. V 17. minutě poslal Kříž dlouhý centr před bránu hostů a Vrba hlavou střílel těsně vedle. V 18. minutě střelu Mrkvy Hájek stačil vyrazit, dobíhající Žampa dorážel mimo bránu. Ve 29. minutě si Mrňa narazil míč s Křížem, šel sám proti brankáři, kterého prostřelil, 2:1. Ve 30. minutě kopal trestný kop z 25-ti metrů Tesař, ale střelil těsně nad. Ve 42. minutě Nejedlý od levé lajny na hranici šestnáctky nahrál Michalu Mrňovi, ten míč přenechal bráchovi, který technickou střelou trefil šibenici, 3:1.

I ve druhé půli se domácí střelecky prosazovali

Ve 46. minutě Kříž namazal Martinu Nováčkovi, blížil se k bráně hostů a placírkou do šibenice, 4:1.V 60. minutě Rousek z hranice velkého vápna vyzkoušel pozornost brankáře Bártů. Ten vyrazil mimo nebezpečí. V 64. minutě za faul na Martina Nováčka nařízený pokutový kop zahrál Mrňa Michal a proměnil, 5:1. V 78. minutě po těžkém závaru se štěstím upravil Kříž skóre na 6:1. V 87. minutě padl poslední gól utkání, který dal Michal Mrňa, tzv. angličákem.  Hosté od 70. minuty hráli pouze v devíti lidech.

TJ Sokol Studenec
Pokorný Pavel, trenér: Zápas nebudu nijak komentovat, protože oslabení hosté dohrávali zbytek zápasu pouze v devíti lidech.

F. Hájek [-] - M. Kříž [-] , M. Nováček [-] (68. F. Komárek [-] ) , M. Mrňa [-] , T. Nejedlý [-] , P. Rousek [-] , K. Mrňa [-] , J. Strnad [-] , V. Kučerňák [-] (53. J. Nováček [-] ) , O. Vrba [-] , P. Matějek [-]