17.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Horní Újezd veze z Pyšelu výhru

14

V souboji dvou nováčků se hosté z Horního Újezdu dočkali hosté první jarní výhry

Hosté šli překvapivě do vedení

V 17. kole fotbalisté Pyšela na svém hřišti přivítali Horní Újezd. Domácí si chtěli napravit reputaci z posledního vzájemného zápasu, kdy skóre skončilo nerozhodně 3:3.

Domácí do zápasu vstoupili lépe a i hned od prvního hvizdu rozhodčího udávali tempo právě oni. Pyšel měl více ze hry, míč měli na svých kopačkách, ale ne a ne se dostat do gólové koncovky. V 10. minutě se do brankové příležitosti dostali i hosté, kdy domácí bek dostal „ housle“ a poté šel hostující Smažil z levé strany na domácího Teplého a nemýlil se 0-1. Domácí si sice opět vytvořili tlak na defenzívu hostů, ale gólová koncovka nepřišla. Do kabin šli tedy spokojenější hosté.

Ve druhé půli již branka nepadla

I do druhé půle vstoupili lépe domácí tím, že si vytvořili tlak, který však nedokázali zužitkovat. Domácí vytvářeli pohledné akce, které však neskončili žádnou kloudnou střelou na soupeřovu branku. Druhá půle skončila nerozhodně 0:0 i přesto, že hosté byli většinu zápasu pod tlakem.

TJ Sokol Pyšel
Tůma Ondřej, hráč: Z našeho pohledu vyloženě promarněné body. Celý zápas jsme lepší, nedokážeme dát branku a hosté promění jedinou příležitost. Hodně smolný zápas.

TJ Sokol Horní Újezd
Durda Radek, hráč: Pro nás v důležitém utkání jsme potřebovali zvítězit a to se nám povedlo. V utkání jsme nebyli lepší ale domácí toho dopředu také moc nepředvedli.

L. Teplý [-] - R. Šoukal [-] , O. Adam [-] (46. F. Dvořák [-] ) , L. Tůma [-] , D. Šabacký [-] - I. Nováček [-] , O. Tůma [-] , J. Skryja [-] , L. Hadraba [-] - J. Tůma [-] (78. D. Kudrna [-] ) , L. Sobotka [-] -

P. Hradecký [-] - M. Václavek [-] , J. Pivoňka [-] (59. D. Macháček [-] ) , M. Čermák [-] , M. Novotný [-] , P. Smažil [-] (28. M. Veselý [-] ) , L. Sláma [-] , R. Durda [-] , V. Pavlík [-] , M. Veselý [-] , M. Přibyl [-]

ŽK: 49. L. Tůma - 19. M. Václavek , 58. M. Veselý , 88. M. Čermák .
Hráči zápasu: L. Tůma - P. Hradecký .
Počet diváků: 90. Rozhodčí: SVOBODA Libor - VALA Vladimír, BAZALA Petr (N).