16.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Opatov na jaře stále vyhrává

11

Další zisk tří bodů si připsali fotbalisté Opatova a opustili poslední místo tabulky

Hosté šli nečekaně do vedení

Do Hrotovic přijel Opatov, který dokázal získat v úvodních dvou kolech čtyři body, což už je o jeden víc než za celý podzim. Navíc v posledním kole mohli slavit svoji první výhru, když porazili Horní Újezd. Také Hrotovice se nenechaly zahambit, když si přivezli bod ze hřiště vedoucích Třebelovic. Na podzim vyhrály Hrotovice zcela jasně na hřišti Opatova 4:0. Hosté ukazovali od začátku utkání, že se v úvodu jara dostali do psychycké pohody, což dokumentovali překvapivým vedením 0:1, o které se postaral ve 35. minutě Radek Pokorný.

Hosté si výhru pohlídali

Ve druhém poločase se domácí tým snažil o vyrovnání, ale pozorná obrana v čele s Radkem Šírem v brance domácímu týmu odolávala a nakonec i odolala a veze si důležité tři body v boji o záchranu.