23.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Okrouhlice srovnala i v deseti

0

Domácí sice dohrávali zápas v deseti, když byl za stavu 2:3 vyloučen Vydrář, ale podařilo se jim srovnat a dokonce mohli i rozhodnout o třech bodech.

Domácí vstoupili do utkání, jak nejlépe mohli, když už ve 4. minutě šli do vedení. A to si udrželi celý poločas. Jenže hned po změně stran po chybě brankáře srovnal Němec. Coufalovi vypadl centrovaný balon a ždírecký hráč už měl ve skrumáži ulehčenou práci. Hosté dokonce šli do vedení opět po chybě brankáře. Domácí sice opět srovnali, ale hosté jim dokázali znovu utéct. Navíc jim hrálo do noty, že byl vyloučený okrouhlický Vydrář. Jenže domácí dokázali i v deseti srovnat.

TJ Sokol Okrouhlice
Jiří Matějka, hráč Okrouhlice: „Byla to vyrovnaná partie. My jsme v prvním poločase nedali ještě další tři šance. My jsme ve druhém poločase museli stále dotahovat. Po vyloučení jsme ještě mohli rozhodnout.“

TATRAN Ždírec nad Doubravou B
Miroslav Švanda, trenér Ždírce: „Dát tři góly venku a remizovat?... Herne jsme byli lepší. S bodem asi spokojenost, ale škoda.“

L. Coufal [-] - J. Šimánek [-] , M. Vydrář [-] , M. Janda [-] , T. Jelínek [-] - J. Matějka [-] , M. Pešek [-] , P. Beránek [-] , J. Beránek [-] - D. Prášek [-] , M. Beránek [-]

T. Vymetal [-] - L. Polanský [-] , Z. Pleva [-] , P. Beran [-] , F. Němec [-] - J. Tlustý [-] , J. Zahradník [-] , J. Matějka [-] , J. Matějka [-] - T. Máša [-] , L. Marek [-]

ČK: 75. M. Vydrář .
Hráči zápasu: J. Šimánek , D. Prášek - J. Tlustý , T. Novák .