21.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Kožlí doplácí na marodku

0

Hosté domácím nadělili bůra a s přehledem si s Kožlím, které přijelo v deseti, poradili.

Hosté měli od začátku zápas pod kontrolou. Už v prvním poločase si vytvořili dvoubrankový náskok. Nejprve se po pěkné kombinaci prosadil Mokrý a po něm na 2:0 zvyšoval krásnou střelou ze třiceti metrů Flekal. Přibyslav v první půli podržel i brankář Uhlíř, který za stavu 1:0 chytil několik náznaků šancí Kožlí. A když hned minutu po nástupu z kabin zvýšila Přibyslav na 3:0, tak bylo po zápase.

SK Kožlí
Miloš Březina, trenér Kožlí: „Nechci se k tomu vyjadřovat. Máme čtyři lidi zranění, brankář není a plácáme to, jak můžeme.“

SK Přibyslav B
Jiří Stejskal, trenér Přibyslavi B: „Od začátku byl zápas v naší režii. Soupeř si vypracoval pár slibných šancí, ale většinou končili před vápnem. Musím pochválit celé mužstvo, předvádělo chvílema i pěknou kombinační hru.“