21.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Herálec už slaví postup

0

Díky vítězství nad Dlouhou Vsí a remíze druhého Rozsochatce už domácí celek nemůže nikdo připravit o postup do nejnižší krajské soutěže.

Herálci vyšel vstup do utkání na jedničku. V 5. minutě vedli 1:0, když přišla trma vrma před hostující brankou, gólman Rajdl vyrazil balon k Dvořákovi a ten otevřel skóre. Jenže o pět minut později hosté vyrovnali, když se trefil Krečman. Jenže Herálec v posledních čtvrt hodince poslala soupeře do kabin se čtyřbrankovou ztrátou. Po změně stran ještě padli dvě branky, a to na každé straně jedna.

TJ Sokol Herálec
Josef Pátek, předseda Herálce: „Rozhodlo se už v prvním poločase, ale musím říct, že hosté hráli až do konce utkání velmi obětavě. My jsme rádi, že jsme zápas zvládli a zajistili jsme si už nyní postup.“

Z. Koubek [-] - P. Med [-] , P. Paclík [-] , L. Stojan [-] , J. Stojan [-] - V. Hrala [-] , M. Král [-] , M. Dvořák [-] , J. Pátek [-] - K. Mašek [-] , F. Buben [-]