21.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2014-2015

--

Domácí zachránili bod během pěti minut

49. M. Venc , 85. J. Krédl , 87. M. Venc - 30. M. Beránek , 54. D. Prášek , 60. M. Janda
0

Rozsochatec jako druhý tým tabulky byl v utkání s Okrouhlicí mírným favoritem, ale po celý zápas musel dotahovat. A remízu nakonec získal až dvěma góly v posledních pěti minutách zápasu.

Domácím se vstup do utkání vůbec nepovedl. Jako první zahrozili hosté, a to hned dvakrát. Jenže dva samostatné průniky nedokázali přetavit v branku. Dočkali se až po půl hodině hry. Vedoucí gól jim však Rozsochatečtí darovali sami. Při malé domů nahráli balon na kopačky Beránka a ten neměl příliš problémů se skórováním. Do poločasu se stav už nezměnil. Po změně Chvilku po změně stran se podařilo domácím vyrovnat a vypadalo to, že se začínají zvedat, ale přišel další zásah. A po něm v 60. Minutě už Okrouhlice vedla 1:3, když se parádně ze třiceti metrů trefil Janda. Jenže celek Rozsochatce se nevzdal a bojoval do posledních minut, a to se mu vyplatilo. V posledních pěti minutách dokázala srovnat.

TJ Sokol Rozsochatec
Karel Jelínek, vedoucí mužstva Rozsochatce: „V prvním poločase jsme působili ospalým dojmem, a proto jsme prohrávali. PO změně stran jsme sice vyrovnali, ale zase jsme prohrávali. A tak jsme všechno vrhli do útoku. Naštěstí se nám podařilo alespoň srovnat. Ovšem v poslední minutě mohli hosté dokonce dát na 3:4, ale ze závaru před brankou nic nevytěžili. Naštěstí. Myslím ale, že nakonec je remíza asi zasloužená. První poločas měli navrch hosté, ve druhé my.“

TJ Sokol Okrouhlice
Jiří Toman, vedoucí mužstva Okrouhlice: „Mohli jsme sice na konci dát vedoucí gól, ale remíze je nakonec asi zasloužená. Po tlaku ke konci zápasu si domácí vynutili remízu.“

Z. Rýdl [-] - D. Meloun [-] , R. Venc [-] , V. Brož [-] , P. Dundáček [-] - K. Křivský [-] , P. Fousek [-] , L. Plodík [-] , M. Venc [-] - J. Krédl [-] , K. Pazderka [-]

J. Beránek [-] - M. Pešek [-] , P. Jelínek [-] , M. Strašil [-] , M. Beránek [-] - M. Janda [-] , M. Vydrář [-] , D. Prášek [-] , Z. Dolejší [-] - M. Med [-] , P. Beránek [-]

Hráči zápasu: P. Fousek , M. Venc - P. Jelínek .