17.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

--

0

Lipničtí fotbalisté svůj zápas zvládli s přehledem. V prvním poločase měli hru víceméně pod kontrolou a hned v úvodu šli do vedení. Hned po změně stran odskočili soupeři na rozdíl dvou branek. Ten pak ještě domácí stihl potrápit, když snížil Doležalem. Ovšem Lipnice v poslední minutě pečetila vítězství na 3:1.

TJ Sokol Lipnice nad Sázavou
Tomáš Rojka (trenér, Lipnice): "Zápas jsme měli pod kontrolou. Soupeře jsme tlačili. Pomohly nám oba rychlé gólu na začátku obou poločasů."

TJ Viktorie Jeřišno
Ladislav Mrázek (trenér, Jeřišno): "Prohrávali jsme hned v deváté minutě. Při nástupu na druhou půli přišla chyba gólmana. Ovšem ještě jsme soupeře alespoň trochu jsme domácí potrápili."

R. Kučírek [-] - J. Dolejš [-] , M. Krupička [-] , P. Šíma [-] , T. Hradecký [-] - T. Horák [-] , J. Dočkal [-] , P. Dolejší [-] , R. Kubát [-] - L. Pejchal [-] , A. Bláha [-]

D. Vaněk [-] - P. Novotný [-] , L. Turek [-] , J. Culka [-] , M. Musílek [-] - M. Houdek [-] , J. Šťastný [-] , M. Hybl [-] , M. Poul [-] - J. Kárník [-] , Z. Doležal [-]

Hráči zápasu: R. Kubát - Z. Doležal .