19.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2017-2018

Malšice přeskočily Ratibořské Hory v tabulce a mají nyní k záchraně blíž!

10

"Od začátku zápasu byl náš soupeř lepší," hodnotil kouč domácích.

SK Ratibořské Hory
Stanislav Buřič (trenér): Klíčové utkání o sestup, ve kterém jsme přivítali mužstvo TJ Malšice, se mi hodnotí velice těžko. Od začátku zápasu byl náš soupeř lepší, více držel míč na svých kopačkách a hrozil z brejkových situací. V prvním poločase si vytvořil několik gólových šancí a jen díky zákrokům našeho dobře chytajícího brankáře dokázal využít pouze jedinou ve 25. minutě. Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem zvýšit svoji aktivitu, soupeř nás ale do gólových šancí nepouštěl a naopak v 51. minutě zvýšil své vedení na 0:2. My jsme si v závěru dokázali také vytvořit několik gólových šancí, nedokázali jsme ale bohužel využít ani ty nejvyloženější. Náš soupeř si za předvedený výkon vítězství zasloužil, Z našeho mužstva musím vyzdvihnout pouze výkon dobře chytajícího brankáře Davida Vobinušky, který nás svými skvělými zákroky podržel. V našem dalším utkání nastoupíme v sobotu 5.5. od 16.00 v dalším existenčním utkání na hřišti rovněž sestupem ohrožené Jistebnice.

D. Vobinuška [-] - B. Greguš [-] , T. Pechánek [-] (83. J. Růžička [-] ) , M. Prokeš [-] , A. Fišer [-] , S. Katolický [-] , M. Breda [-] , D. Feichtinger [-] , T. Vocílka [-] , F. Kment [-] , M. Průcha [-] (21. M. Janošík [-] )