22.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2017-2018

--

Netolice na Stachách narazily, Stachy se po debaklu v Lažišti probudily

75. P. Záleský (p.) , 84. V. Šíp - 35. P. Jirkovský , 82. M. Baloušek (p.)
23

Cenná remíza pro domácí celek, který se probudil po debaklu v Lažišti. Netolice sice byly dvakrát ve vedení, ale domácí vždy našli odpověď.

Pavel Jirkovský otevřel skóre zápasu

Od začátku se hrálo vyrovnané utkání na dobře připraveném hřišti. Hosté, kteří již několik kol hrají v okleštěné sestavě se snažili hrát kombinačně. Domácí, kteří se po delší době sešli v kvalitní sestavě hráli spíše dlouhé balóny na útočníky. Po několika náznacích šancí na obou stranách se hezky uvolnil netolický Pavel Jirkovský a umístěnou střelou nedal domácímu brankáři Tomáši Winterovi šanci. Do kabin se tak odcházelo za stavu 0:1

Vladimír Šíp vyrovnal šest minut před koncem zápasu

Na začátku druhého poločasu měli hosté příležitost vedení navýšit, ale z nařízené penalty po faulu na Pavla Jirkovského, Miroslav Baloušek pouze nastřelil břevno. Po chvíli byla nařízena též penalta na druhé straně, kterou faulovaný Pavel Záleský se štěstím proměnil. Netolice se ještě jednou dostaly do vedení v 82. minutě, když tentokrát Baloušek již domácímu brankáři nedal šanci, když proměnil pokutový kop po ruce domácího obránce. Domácím se ale ještě povedlo na tento gól odpovědět, když se chytře z přímého kopu trefil Vladimír Šíp a tím stanovil utkání zaslouženou remízu.

Příští kolo jedou Stachy do Zdíkova. Netolice doma přivítají poslední dvě kola trápící se Strunkovice.

1. FC Netolice
Miroslav Baloušek, hráč: Od začátku se hrálo vyrovnané utkání na dobře připraveném hřišti. Několik kol hrajeme v okleštěné sestavě, ale snažili jsme se hrát kombinačně, domácí se naopak sešli po delší době v kvalitní sestavě a hráli spíše dlouhé balóny na útočníky. Po několika náznacích šancí na obou stranách se hezky uvolnil Jirkovský a umístěnou střelou nedal domácímu brankáři šanci. Na začátku druhého poločasu jsme měli vedení navýšit, ale z penalty jsme nastřelili pouze břevno. Poté byla nařízena penalta na druhé straně, kterou Záleský se štěstím proměnil. Na konci jsme šli znova do vedení, když jsem tentokrát penaltu proměnil. Domácím se povedlo na tento gól odpovědět, když se chytře z přímého kopu trefil Vladimír Šíp a tím stanovil utkání zaslouženou remízu. Hráči utkání netolický Jirkovský u domácích Vladimír Šíp.