21.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2017-2018

--

--

V Lažišti to byla další kanonáda, Jan Makoš vstřelil pět gólů

23

Lažiště si opět pořádně zastřílelo, čtyři kola zpátky dostal Zdíkov 13 gólů. Tentokrát Stachy „jen“ jedenáct. A o pět se postaral útočník Lažiště, který jich vstřelil pět, v zápase proti Zdíkovu jich nasázel šest.

Hosté dostali „bůra“ už v poločase

Stachy na Lažiště prostě neumí. Na podzim tento střet skončil jasnou výhrou Lažiště v poměru 7:0. Tentokrát to bylo ještě jasnější. Byl to zápas především Jana Makoše. Nicméně Lažiště si kráčí pomalu a jistě k postupu, zatímco Stachy jsou na tom z týmů, které jsou ohroženy sestupem nejlépe, ale tento zápas si za rámeček nedají. Vše odstartoval v 9. minutě Marek Sedláček a poté přes Jaroslava Volmuta, Jana Linharta a dvakrát Jana Makoše to bylo 5:0 a šlo se do kabin. Totálně převaha prvního Lažiště.

Tři góly Jana Makoše ve druhé půlce, pět celkově

Druhý poločas byl opět jako na střelnici. Po dvou minutách se podruhé trefil Jan Linhart. Další branky přidal Jan Hrbek a David Tesař. Hattrick potom ve druhém poločase trefil Jan Makoš a celkem za zápas dal pět gólů. Tento hráč už ale ví, jaké to je dát šest gólů za zápas, to se mu podařilo proti Zdíkovu. Nicméně zajímavé je, že Jan Makoš má na kontě dvanáct gólů za sezóny (6x se trefil proti Zdíkovu, 5x prostřelil Stachy a zbylý gól dal na podzim rovněž Stachám). Lažiště vstřelilo již 78 branek!

V příštím kole Lažiště čeká těžší soupeř, protože jede do Strunkovic. Stachy doma přivítají Netolice.