19.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2017-2018

--

--

V souboji týmů ze spodka tabulky vzešla remíza

27

Stachy zavítaly do Vlachova Březí, kde žádný tým nemá nic předem vyhraného. Březí dlouho vedlo, nakonec Stachy dokázaly vyrovnat a odváží si bod.

František Daniel se trefil už ve druhé minutě

Na podzim Stachy doma jednoznačně vyhrály 5:2. Tentokrát to byl ale jiný zápas. Navíc Vlachovo Březí doma hrát umí. Domácí začali mnohem lépe než hosté. Již ve 2. minutě se utrhl domácí třiadvacetiletý František Daniel a poslal Vlachovo Březí do vedení. Poté se hrál vyrovnaný fotbal s šancemi na obou stranách. Hosty táhl především zkušený Martin Šíp. Domácí předváděli koncentrovaný výkon a vedení si pohlídali do poločasového hvizdu rozhodčího Petra Řehoře.

Jan Pešl poslal Stachům domů bod

Druhý poločas Vlachovo Březí chtělo uhlídat těsný výsledek, to se jim dlouhou dobu dařilo. Jenomže v 73. minutě dostal míč Jan Pešl, který prostřelil brankáře Jana Kouby – 1:1. A v posledních patnácti minutách oba týmy zahrozily, ale už žádný gól z toho nepadl, a tak souboj týmů ze spodka tabulky skončil nerozhodně 1:1. Na zápas se přišlo podívat osmdesát diváků.

Další kolo Stachy doma přivítají Lhenice. Vlachovo Březí jede do Strunkovic.