19.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2017-2018

--

Netolice nasázely Chelčicím šest branek

5. D. Reindl , 38. M. Baloušek (p.) , 45. P. Fux , 49. V. Vlášek , 59. D. Reindl , 77. D. Reindl - 56. M. Šácha
27

Chelčice v minulém kole dokázaly remizovat s Lažištěm, avšak tentokrát propadly na plné čáře. Netolice si zastřílely a dokázaly vysoko vyhrát.

Domácí se ujali vedení již v páté minutě

V Chelčicích na podzim zvítězily Netolice 2:1. Nyní se ale Chelčicím hodí každý bod, neboť kolem předposledního místa je malý bodový rozdíl. Netolice hrající ve středu tabulky mohou hrát naopak uvolněně, což dnes a potvrdily. Když v 5. minutě se trefil domácí útočník David Reindl. Pár minut před poločasem udeřil nestárnoucí Miroslav Baloušek z penalty. A do poločasu stihl ve 45. minutě přidat na 3:0 dvacetiletý Pavel Fux.

David Reindl dokonal hattrick

Po změně stran si první slovo vzal netolický Václav Vlášek, který čtyři minuty po změně stran prostřelil Jiřího Irala. Poté se probudili i hosté a Martin Šách dal na 4:1. Závěr zápasu patřil opět domácím a konkrétně nejlepšímu muži na place – Davidu Reindlovi, který přidal dva góly a dokonal tak hattrick.

Příští kolo Netolice jedou do Dřítně, která určitě chce bodovat. Chelčice doma hostí poslední Zdíkov, kde musí povinně brát tři body.