19.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída , 2014-2015

--

--

Bělou ohrožuje sestup

0

Česká Bělá se v Havlíčkově Borové rvala o důležité body v boji o záchranu. Ovšem neproměňování šancí ji opět poslali blíž ke dnu.

Domácím se podařilo jít do vedení hned ve 2. Minutě, kdy se po pěkné kombinační akci trefil Zvolánek.  Domácím se poté hrálo přeci jen lépe. Po změně stran se pak rozjel brankostroj jménem Antl. Svůj první gól vstřelil chvíli po návratu z kabin, kdy proměnil penaltu. O další 8 minut později už to bylo 3:0, když obešel čtyři protihráče a zavěsil. A v 65. minutě už to bylo o čtyři branky, když hattrick uzavřel střelou ze šestnácti metrů. V 71. minutě se prosadili i hosté, předvedli pohlednou kombinaci, na jejímž konci stál Marek Pleskač. Poslední slovo ale měli opět domácí. Trefil se Rakušan.

TJ Sokol Havlíčkova Borová B
Zdeněk Štěpán, vedoucí mužstva H. Borové B: „Na třetí třídu to byl moc pěkný zápas. Myslím, že pro hosty byla porážka krutá. Rozhodujícím momentem byl Antl, který se trefil hned třikrát.“

Š. Lupták [-] - K. Šmíd [-] , M. Fišer [-] , J. Staněk [-] , P. Šmíd [-] - J. Antl [-] , P. Zvolánek [-] , M. Sobotka [-] , A. Frühbauer [-] - K. Tonar [-] , P. Rakušan [-]