24.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. A, 2014-2015

--

--

Lučice zvítězila nad Tisem hokejovým výsledkem 7:0

0

Pro Lučici bylo utkání s Tisem velice důležité, a proto se domácí v úvodních minutách představili velikým náporem. Domácí již od počátku hráli výborný fotbal, což potvrdil hned v 5. minutě svým prvním gólem v zápasu domácí Pavel Blažek, čímž začala jeho krasojízda.  Po dvaceti minutách hry domácí vedli již 2:0, kdy se rovněž prosadil Teplan. Blažek na sebe ale nenechal dlouho čekat a hned ve 27. minutě přidal další branku.

Druhá půle se nesla ve stejném duchu jako první. Byla jasně v režii domácího týmu, který hostům z Tisu vstřelil ještě další čtyři branky. Svůj hattrick Blažek završil v 52. minutě a zvýšil tak na rozdíl čtyř branek. Hattrickem Blažek však svůj střelecký apetit neukončil, v 56. minutě upravil stav na 5:0. Lučice byla jasně fotbalovější a celkové skóre potom dotáhla na konečných 7:0.

TJ Sokol Lučice
Petr Kuchta, trenér Lučice: Hráči hráli opravdu výborný zápas. Na co jsme sáhli, to nám vyšlo. Tis mě trošičku zklamal. Otázkou však je, jestli nám tato výhra bude stačit na záchranu.

TJ Tis
Miloslav Kozlík, trenér Tisu: Zápas dopadl tak, jak dopadl. Vůbec se mi nelíbil přístup hráčů k utkání.

O. Barták [-] - J. Pavlík [-] , Z. Pecha [-] , P. Nechvátal [-] , J. Doležal [-] (70. L. Kreuz [-] ) - R. Provazník [-] , J. Kolář [-] (80. D. Jiráček [-] ) , T. Teplan [-] , F. Jonáš [-] - P. Blažek [-] (85. P. Lančarič [-] ) , . Colka [-]