24.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. A, 2014-2015

--

Kostelec porazil rezervu Chotěboře a je opět druhý

21. M. Číhal , 29. P. Čírtek , 40. M. Sekan , 82. M. Kočí - 77. F. Janda
0

Hosté přijeli na hřiště Kostelce s omlazeným mužstvem. Hráči obou mužstev se již od začátku snažili hrát fotbal, takže nepředvedli žádné nakopávání a připravili tak pro diváky zajímavou podívanou. Zpočátku byl zápas poměrně vyrovnaný, ale potom se hráči domácího týmu prosadili a do branky hostí zasadili během první půle hned tři branky.

Domácí stavem 3:0 zápas uklidnili a branku Chotěboře B jsme ani ve druhé půli nezaznamenali. Hosté sice měli ze začátku druhého poločasu šance, tyto však zlikvidoval brankář Cháb a svůj tým podržel.

SK Kostelec
Josef Láznička, trenér Kostelce: Jsem rád, že body zůstaly doma. Podržel nás také brankář Cháb a podle mě měl tento zápas velice solidní úroveň.

FC Chotěboř B
Jiří Turek, trenér Chotěboře B: Kostelec je velmi silové mužstvo, zatímco my máme v týmu spíše techničtější hráče. Bohužel ten silový styl hry Kostelce nám nevyhovoval, takže první půle byla jasně v režii domácích. Ve druhé půli se role otočila a my převzali iniciativu. Bohužel jsme nedokázali proměnit svoje šance.