21.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. A, 2014-2015

--

Oslabené Štoky zvládly utkání s Košeticemi

34. A. Dáňa , 71. J. Lóži , 81. J. Žíla - 32. A. Kwadwo , 88. T. Vejsada
0

Domácí tým Štoků, který v posledních dnech trápí početná marodka, přivítal na svém hřišti TJ Sokol Košetice. Za domácí v brance nastoupil již třetí brankář Martin Bulant, když se v dohrávce 16. kola vážně zranil náhradní gólman Petr Lóži. Výhru pro Štoky po vyrovnaném utkání zařídil již tradičně ostrostřelec Jan Žíla.

Do prvního dějství vstoupili aktivněji hosté z Košetic, ale celkově se dal první poločas utkání zhodnotit jako nepohledný. Oslabené Štoky, kterým chybělo hned pět zraněných hráčů, se do šancí dostávaly jen sporadicky. Ve 32. minutě tak otevřel skóre hráč minulého kola Agyei Kwadwo, jenž nedal brankáři žádnou šanci. Domácí však na odpověď nečekali dlouho, když se o dvě minuty později prosadil Aleš Dáňa.

Druhý poločas znamenal výrazné zlepšení výkonu domácích fotbalistů a z toho pramenilo i několik šancí. Nejprve se trefil v 71. minutě Jakub Lóži a třetí rozhodující branku domácích střelil štocký kanonýr Žíla. Hosté z Košetic už stačili výsledek pouze zkorigovat Tomášem Vejsadou v 88. minutě na konečných 3:2.

TJ Sokol Štoky
David Kunc, obránce Štoků: Za druhou půli si všichni hráči zaslouží velkou pochvalu.

TJ Sokol Košetice
Miloslav Vejsada, vedoucí týmu Košetic: V první půli jsme byli jasně lepší. Mohli jsme dát klidně čtyři nebo pět branek. Bohužel jsme inkasovali góly po našich chybách, takže jsme vlastně prohráli vyhraný zápas.

M. Bulant [-] - T. Gleixner [-] , J. Kubát [-] , M. Dáňa [-] (46. J. Dáňa [-] ) , L. Stehlík [-] - P. Vodička [-] , A. Dáňa [-] (88. P. Ambrož [-] ) , J. Holík [-] , D. Šprla [-] (60. J. Fic [-] ) , J. Žíla [-] - J. Lóži [-]

J. Jíša [-] - P. Filípek [-] , M. Fenár [-] , T. Vejsada [-] , O. Zenáhlík [-] (83. M. Čermák [-] ) - A. Vejsada [-] , L. Hanousek [-] , P. Bystričan [-] , Z. Suk [-] - A. Kwadwo [-] , V. Vlk ml. [-]

ŽK: 51. A. Dáňa - 39. T. Vejsada , 89. P. Bystričan .
Hráči zápasu: M. Bulant , J. Kubát - L. Hanousek , Z. Suk .