7.kolo, Jihomoravský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

--

--

Rájec-Jestřebí deklasoval Vysočany

0

Na težkém terénu nastoupily Vysočany proti hostujícímu Rájci, který si s nimi poradil vysoko 1:6.

Vysočany začaly dobře, ale...

Na těžkém terénu se v úvodu hrál opatrný fotbal. První branková příležitost přišla ve 4. minutě utkání, když se na hranici velkého vápna dostal k odraženému míči Sychra, ale jeho hlavičkový pokus odkrytou bránu nenašel. Svojí šance se v 6. minutě dočkali i hosté, ale i jejich hráč v jasné pozici přestřelil. První branka utkání padla v 13. minutě, když byl v pokutovém území faulován Hejč Jiří a Vágner se z pokutového kopu nemýlil 1:0. A v 22. minutě se domácí mohli radovat ještě více. Pernica na půlící čáře vybídl k samostatnému nájezdu Sychry, který se prvním dotekem vychýlil z kurzu a střelou z úhlu minul. A z následné akce bylo srovnáno. Na půlící čáře domácí nedostatečně bránili hostujícího Macháčka, který se zmocnil míče a celou naší defenzívou projel jako nůž máslem a své sólo zakončil přesnou střelou k tyči 1:1. Tento okamžik hosty natolik povzbudil, že od této doby zcela převzali otěže zápasu, ale i tak první půle skončila nerozhodně.

Macháček exceloval

Kdo čekal, že ve druhé půli Vysočany zvýší pohyb a bojovnost byl v omylu. Hosté od začátku šlapali jako dobře namazaný stroj a především Nečas s Macháčkem si na hřišti dělali, co chtěli. A v 50. minutě šli hosté zaslouženě do vedení, když centrovaný míč z pravé strany dokázal Konečný pouze vyrazit k volnému Štrofovi a pro něj už nebyl problém poslat míč za záda bezmocného gólmana 1:2. A když se v 60. minutě hlavou prosadil opět Štrof, tak se vysočanská hra rozsypala jako domeček z karet 1:3. Posledních 25. minut naši vysočanští zcela vypustili čehož ještě třikrát využil hostující Macháček a uzavřel tak dnešní nepovedené utkání na konečných 1:6.

Vysočany - Šošůvka
Vysočany: Hosté nás dnes přehráli jak fyzicky, tak hlavně v individuálních schopnostech jednotlivých hráčů a zcela zaslouženě zvítězili. Nám opět nefungovala záložní řada a z nakopávaných míčů na osamoceného Sychry nemůžeme pomýšlet na úspěch

D. Konečný [-] - L. Vágner [-] (63. M. Přibyl [-] ) , T. Sychra [-] , J. Torda [-] , J. Zouhar [-] (20. P. Pernica [-] ) , M. Beneš [-] , P. Beneš [-] , M. Grmela [-] , T. Hejč [-] , J. Kala [-] , J. Hejč [-]