15.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2014-2015

--

--

Želetava doma rozdrtila Štěpánov

0

Želetava rozhodla o svém vítězství již v prvním poločase. Štěpánov podal špatný výkon a zaslouženě prohrál.

Domácí si vytvořili od prvních minut mírnou převahu, kterou zúročil ve vedoucí gól ve 4. minutě Stehlík 1:0. V dalších minutách měli domácí stále mírnou převahu. Ve 24. minutě dostává balon do vápna Vrbka Michal obhazuje si obránce a nekompromisně zakončuje pod břevno 2:0. Ve 37. minutě jde sám na brankáře domácí Simandl a nemýlí se 3:0.
V 56. minutě střílí gól z penalty po faulu na Čurdu domácí Martin Vrbka 4:0. Po té už gól nepadl, i když domácí ještě několik brankových příležitostí měli. Zápas končí zaslouženým vítezstvím domácích 4:0.

Sokol Želetava
Dvořák (Želetava): naprosto zasloužená výhra.

FK Železárny Štěpánov nad Svratkou
Ivo Jílek (Štěpánov): Hráli jsme špatně a nezasloužili jsme si vyhrát. Nedokázali jsme si nahrát ani na dva metry. Bylo to i ovlivněno zimní přípravou. Soupeř vyhrál zaslouženě, protože jsme mu to usnadnili.

J. Mastný [-] - D. Jičínský [-] , T. Polenda [-] , M. Stehlík [-] (63. J. Svoboda [-] ) , J. Šrutka [-] - M. Vrbka [-] (74. Š. Vladeka [-] ) , M. Vrbka [-] , M. Čurda [-] , M. Ondráček [-] - T. Vrbka [-] (68. Z. Daniel [-] ) , T. Simandl [-]

F. Bureš [-] - R. Hrubeš [-] , M. Svoboda [-] , V. Sedláček [-] , J. Buček [-] - V. Kutnyk [-] , P. Karásek [-] (71. D. Fiala [-] ) , M. Vrzal [-] , V. Kovalchuk [-] - J. Ludvík [-] (68. J. Kintr [-] ) , J. Šikula [-] (46. J. Veselský [-] )

ŽK: 60. T. Simandl - 35. V. Kovalchuk .
Hráči zápasu: T. Simandl - F. Bureš .
Místo: Želetava. Počet diváků: 50.