24.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. A, 2014-2015

--

FC Slovan Havlíčkův Brod B smetl Věžnici stavem 5:0

6. D. Hejkal , 21. O. Berky , 53. D. Bláha , 70. D. Bláha , 75. J. Prchal
0

Hosté vstřelili hned v 6. minutě díky vyšachování věžnické obrany gól a byli již od začátku fotbalovější než Věžnice. Domácí tým, na kterém byla znát únava, měl s tímto problémy. Druhý gól havlíčkobrodského Berkyho z trestného kopu v 21. minutě Slovanisty uklidnil a ti potom hráli svoji hru. Celkově hra domácích nefungovala podle představ a hráči neplnili předem stanovený plán.

Druhý poločas byl již plně v režii Havlíčkova Brodu. V 53. minutě se po chybě brankáře Šrámka prosadil halvíčkobrodský záložník Bláha. Ze strany Věžnice došlo k řadě individuálních chyb, které hosté neúprosně potrestali dalšími dvěma góly. Z nichž jeden padl v 70. minutě a další v 75. minutě. Konečný stav byl tedy 5:0 pro hosty z Havlíčkova Brodu B.

SK Věžnice
Bohuslav Chalupník, vedoucí týmu Věžnice: Přišlo mi, že jsme do utkání vstoupili, jakoby se nám nemohlo nic stát. Ovšem v utkání jsme nestíhali a pořád jsme soupeře jenom naháněli. Na hřišti jsme neplnili to, co jsme si v kabině předsevzali.