0

Jak utkání viděl hostující strana?

TJ Rostoklaty
Petr Touš: "Utkání se mi hodnotí těžce, už od čtvrtka bylo jasné, že bude problém se sestavou, protože oba naše týmy hrály současně. Nakonec jsme ale sestavu měli slušnou a tak určitě za naši prohru nemůžou absence zraněných hráčů. Utkání jsme začali vlažně a nechávali jsme soupeře hrát pohodový fotbal, díky tomu se dostával do šancí, ve kterých je vychytal gólman Nechvátal. My jsme hráli spíše na brejky, ač záměr takový nebyl, ale soupeř nás k tomu donutil. Z jednoho takového Čabrádek těsně minul střelou na zadní tyč. Chvíli na to se z totožného místa už Menšík nemýlil a stanovil poločasový výsledek na 0:1. Druhý poločas začal ve stejném duchu Třebovle držela balón na svých kopačkách a vytvářela si spousty standardních situací ,byla otázka času, kdy se z jedné z nich prosadí. Běžela 53. minuta a domácí udeřili, z jedné takové situace zahrávané ze strany centrem na zadní tyč soupeř srovnal na 1:1. Pár minut na to jsme se mohli opět dostat do vedení, když Touš centroval a ve vápně obránce domácího týmu zahrál rukou. Bohužel penaltu Dohnal neproměnil. Brankář trefil stranu a míč vyrazil, z následné dorážky také nic nebylo. A tak přišel zákonitý trest v podobě druhého gólu. Smutné je, že jsme dostali gól z úplně totožné situace, místo toho, abychom míč odkopli kamkoliv pryč nebo brankář míč vyrazil, tak jsme nechali hráče domácího týmu v klidu zakončit. V závěru utkání už to byla křeč a na vyrovnaní jsme se bohužel nezmohli. Nutno dodat, že jsme si ale body ani nezasloužili, protože jsme přijeli utkání jen nesmyslně ubránit. Pozitivní ale je, že se snad nikdo další nezranil a že hřiště i počasí bylo na jedničku. Soupeři gratuluji k vítězství a nám nezbývá než příští týden zlepšit výkon a bodovat doma."

Počet diváků: 35. Rozhodčí: PODNECKÝ Petr - REJHON Martin (N), BLÁŽA Petr (N).