12.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. C, 2017-2018

Těškovice napravily zaváhání z minulého víkendu

88. M. Belás - 4. M. Krayzel , 13. V. Vavrečka , 24. T. Rek , 31. T. Rek , 40. M. Krayzel , 61. D. Illík , 75. J. Krayzel
0

Zápas popisuje Patrik Jedlička.

Do zápasu jsme vstoupili za vytrvalého deště a bylo vidět, že se nikomu v takovém počasí nechce hrát.

4.minuta – po pěkném pásu od Petra Lazeckého na Vojtu Vavrečku, který zatáhnul míč, dal pod sebe na volného Libora Gelačáka, ten trefuje gólmana, který vyráží míč před Matěje Krayzla. Ten dává gól – 1:0.

13.minuta – Petr Lazecký vysouvá Vojtu Vavrečku, který využívá své rychlosti a řítí se sám na gólmana, levačkou zakončuje – 2:0.

15.minuta – Soupeř se trochu osmělí a vyšle gólovou střelu na branku, jenž naštěstí bravurním zákrokem Roman vyráží na roh.

23.minuta – Tomáš Rek po centru Petra Lazeckého se objevuje tváří v tvář gólmanovi, bohužel nedává. Z následného rohu však skóruje – 3:0.

31.minuta – po krásné kombinaci středem hřiště se k míči dostává Tomáš Rek a pohotovou střelou zakončuje – 4:0.

40.minuta – Libor Gelačák zatáhnul míč, dává pod sebe na volného Matěje Krayzla, ten se nemýlí – 5:0.

2.poločas

Michal Hasoň střídá v útoku Matěje Krayzla, Dušan Sýkora jde hrát místo Petra Lazeckého.

Do 2.poločasu vstupuje mužstvo v trochu pozměněné sestavě a v ospalém tempu, který využívá soupeř.

50.minuta – Roman musí opět vytáhnout bravurní zákrok proti soupeřově skvělé střele.

61.minuta – Po zákroku na Michala Hasoně kopeme přímák, ke kterému se staví Vladimír Šenk, hostující brankář jeho pokus vyráží k nohám Dalibora Illíka, ten skóruje – 6:0.

75.minuta – Tomáš Rek po zaběhnutí z pravé strany centruje a Jakub Krayzel hlavou zvyšuje – 7:0.

88.minuta – soupeř po pěkné střele koriguje stav utkání na 7:1.

Do 2.poločasu nastoupil ještě v 60.minutě Ondra Stroji místo zraněného Honzy Šenka a Bohdan Sroka šel místo Libora Gelačáka.

Autor: Patrik Jedlička

TJ Sokol Těškovice
Patrik Jedlička: Zápas jsme měli celou dobu pod kontrolou, místy jsme se museli vyrovnat se zbytečně ostrými zákroky soupeře. Naštěstí utkání vedl velmi zkušený rozhodčí, takže nedocházelo k vyhroceným situacím.

TJ Sokol Chvalíkovice
J. Tvrdý [-] - D. Rozsíval [-] , J. Lhotský [-] , M. Belás [-] , D. Hlaváč [-] , D. Košťál [-] , J. Gebauer [-] , P. Žiga [-] , D. Kuzník [-] , P. Fischer [-] , T. Kreisel [-]

R. Lazecký [-] - J. Solnický [-] , T. Rek [-] , L. Gelačák [-] , M. Krayzel [-] , V. Šenk [-] , V. Vavrečka [-] , P. Lazecký [-] , J. Šenk [-] , D. Illík [-] , J. Krayzel [-]

Počet diváků: 15. Rozhodčí: DUDEK Rostislav - ROZSÍVAL Petr (N), LAZECKÝ Přemysl (N).