4.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. C, 2017-2018

--

Zápas byl zrušen

Derby pro Těškovice

0

Po bezbrankovém poločase, se Těškovice ujaly po hodině hry vedení, které pak pojistily v poslední minutě.

Derby zápas nabídl souboj mezi Kyjovicemi a Těškovicemi. .Kyjovice začaly ze zabezpečené obrany, a Těškovice je přehrávaly, ale bez výraznějšího střeleckého zakončení. Zhruba po čtvrthodině hry zahrává Vladimír Šenk přímák na matěje nKrayzla, ale domácí brankář Kudela pokus kryje. další střelecké pokusy Těškovic skončily mimo tři tyče. Kyjovice se pak trošku osmělily, ale jejich střeelcké pokusy končí většinou nad hostující kleci.  Toho využili naši hráči a herně domácí přehrávali, ale bez střeleckého
zakončení. Dvě minuty před odchodem do kabin krásnou přihrávku Gelačáka nevyužije Sýkora. V samém závěru poločasu přímák Vladimíra Šenka vyráží na roh gólman Kudela.

V 54. minutě kope Vojtěch Vavrečka přímý kop, který ale kryl brankář Kudela. O pět minut později vybojuje Vavrečka míč, jenž přihrávku Korčáka a ten poprvé rozradnostnil hostující příznivce - 0:1. V 64. minutě dostane matěj Kryzel přesnou přihrávku od Vojtěcha Vavrečky, ale pálí vedle. Děvět minut před koncem zápasu mohou domácí vyrovnat, ale jejich přímý volný kop končí s pomocí teče těsně vedle tyčky. Na druhé straně napřáhl Juchelka a jeho táhla střela rozezvučela jen břevno. Zápas definitivně rozhodl až v nastavení Vojtěch vavrečka, jehož samostatný nájzed z poloviny hřiště chladnokrevně posílá do branky - 0:2.

FC Kyjovice
L. Kudela [-] - D. Krayzel [-] , D. Kotala [-] , T. Pohl [-] (31. A. Kratochvíl [-] ) , J. Kováč [-] , R. Vaněk [-] , M. Moravec [-] , J. Kudela [-] (46. L. Richter [-] ) , J. Kučera [-] , M. Kudela [-] (60. V. Pětník [-] ) , F. Imrich [-] (38. O. Stanovský [-] )

TJ Sokol Těškovice
R. Lazecký [-] - Č. Korčák [-] , J. Solnický [-] , L. Gelačák [-] , M. Krayzel [-] (83. B. Sroka [-] ) , V. Šenk [-] , V. Vavrečka [-] , J. Šenk [-] , P. Jedlička [-] , D. Illík [-] , D. Sýkora [-] (47. D. Juchelka [-] )

ŽK: 73. V. Pětník - 90. V. Vavrečka .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: HEISER Jaroslav - VAVREČKA Roman (N), REK Tomáš (N).