1.kolo, Moravskoslezský | Ostrava - město | III. třída , 2017-2018

Slovan sešrotoval Lokomotivu

0

Zápas hodnotí trenér domácích.

TJ Slovan Ostrava B
Hodnocení trenéra Petra Slezáka: Přestože byl soupeř bez náhradníků, tak nás místy potrápil. Hrálo se na podmočeném hřišti a podle toho hra vypadala. I když skončil první poločas 5:2, tak jsme udělali hodně chyb. Jednalo se zejména o nepřesné přihrávky a malý důraz v osobních soubojích. Druhý poločas už byl pohlednější, především jsme hráli s větší chutí a bojovností. Konečný výsledek 9:2 tak můžeme brát jako lepší průměr. Škoda je Tomáše Kalouse, který do utkání naskočil později. Ve druhém poločase neudržel emoce a oplácel soupeři tak, že jej poslal k zemi. Pro nás je to samozřejmě nepříjemné, protože z mého pohledu hrál konečně dobře a hlavně bez chyb. Nyní nás čekají Markvartovice, což je velmi těžký soupeř. Doufám, že náš výkon bude mnohem lepší, protože naší hře stále chybí zdravá chuť udělat pro tým něco navíc. Děkuji všem za účast a vítězství. Dále musím poděkovat Tomovi Kaventovi, který skvělým výkonem nahradil ve středu zálohy omluveného Milana Travnička.

A. Toncar [-] - T. Nevřela [-] (60. T. Kalous [-] ) , A. Horváth [-] , T. Turčík [-] , L. David [-] , T. Kaventa [-] (52. J. Klimek [-] ) , V. Brázdil [-] (80. L. Raška [-] ) , J. Toma [-] , D. Grabovský [-] , F. Svoboda [-] , J. Gabriel [-]