7.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. B, 2017-2018

--

HRA NA JEDNU BRÁNU, NEUSTÁLÝ DÉŠŤ A DVĚ BRANKY NOVOPEČENÉHO DVOJNÁSOBNÉO OTCE

0

Report naší redakci dodal holasovický David Dehner.

Takový fotbal sledovala hrstka diváků v sychravém počasí v Holasovicích. Domácí družina z Holasovic do utkání doslova vletěla. Od první minuty domácí nasadili drtivý nápor. Ten vyústil už v 6. minutě gólem Lukáše Matýska. Byl to pro něj nádherný dárek, jelikož se mu v sobotu, den před zápasem, narodily hned dvě dcery.  Aby mohl každé z nich darovat jeden gól, přidal za chvíli i druhý gól a zvýšil na 2:0.

Ve 30. minutě mohli jít domácí dokonce do tříbrankového vedení, ale nabídnutou šanci v podobě penalty neproměnil Jiří Dehner. Hosté zahrozili v prvním poločase ze dvou brejků, jinak nic nevymysleli.

Druhý poločas pokračoval podle stejného scénáře. Domácí drželi míč, ale kvůli tristní finální fázi nedokázali přidat další branky vyšťavenému soupeři. Celé utkání, které tak skončilo 2:0, měli domácí hráči z Holasovic jasnou převahu, kdy drželi neustále míč na svých kopačkách a od první minuty zápas kontrolovali. Hrálo se na velmi podmáčeném a těžkém terénu. Hrdinou se stal čerstvý otec Lukáš Matýsek, který vsítil obě branky a byl nejlepší hráč zápasu. Krásné příběhy píšou i obyčejní lidé z amatérského fotbalu.

Autor: David Dehner

TJ Sokol Holasovice
David Dehner (obránce): ,,Jsem rád, že jsme v tomto počasí a s tímto nevyzpytatelným soupeřem zápas zvládli. Alespoň výsledkově. Herně to optimální určitě nebylo. Velkou poklonu od mě dostane Lukáš Matýsek, kterému se tento víkend podařilo vše, na co sáhnul :P :D“

M. Mičuda [-] - J. Bolík [-] , L. Matýsek [-] (60. L. Richter [-] ) , O. Černý [-] , V. Bordovský [-] (70. D. Dehner [-] ) , A. Schreier [-] , J. Dehner [-] (46. K. Kramný [-] ) , A. Dehner [-] , J. Fojtík [-] , T. Weiss [-] , M. Dehner [-]