11.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Kapitán Halška zajistil Štítině tři body v poslední minutě

0

Zápas spěl k remíze, ale Štítina si zajistila povedenou střelou tři body v 90. minutě.

Po skvělém úvodu soutěže začíná Kobeřicím pomalu docházet dech, o čemž se přesvědčily na hřišti herně lepšící se Štítiny. Z domácích třištěla větší chuť po výhře po celý zápas. Kobeřicím naopak citelně chyběl jejich forvard Malchárek, bez něhož byly poloviční. Nehrál se příliš moc pohledný fotbal, a šancí taky bylo jako toho pověstného šafránu. Kobeřice se dostávaly hlavně ke střelám z dálky, které však svůj cíl nenašly, nebo je zblokovala dobře zformovaná domácí defenziva. Za domácí byl hodně aktivní kapitán Tomáš Halška. Ten nejdříve po rohovém kopu hlavičkou nastřelil břevno. Jedovku zpočátku druhé půle vytěsnil na roh kobeřický brankář Jakub Stříbný. Další střelou rozezvučel pouze tyčku hostující klece. Šance měli Patrik Škroch i  Vojtěch Tomáško. K rozuzlení zápasu došlo nakonec v úplně poslední minutě, když se po zaváhání hostujícího brankáře prosadil domácí Tomáš Halška a zajistil svému týmu druhou výhru v sezóně – 1:0.

TJ Tatran Štítina
klubový web: Tři vydřené body proti favoritu z Kobeřic (5. místo v tabulce) hóóódně hřejou. Celý podzim se vlastně neumíme k zápasu sejít v plném počtu. Tak tomu bylo také v sobotu. Proto si troufám tvrdit,že jsme v této sestavě předvedli překvapení kola.

TJ Sokol Kobeřice B
Aleš Lasák (vedoucí týmu): Z naší strany opět katastrofa. Domácí si zasloužili vyhrát a poprávu nám dali jednu branku. Chybí nám citelně útočník Vojtěch Malchárek.

T. Richter [-] - M. Komár [-] (65. P. Škroch [-] ) , R. Adamčík [-] (63. P. Hřivnáč [-] ) , V. Watzlavik [-] (90. . Gavlík [-] ) , V. Tomáško [-] , T. Halška [-] , P. Kubánek [-] (76. Š. Oczka [-] ) , F. Graf [-] , D. Heider [-] , P. Kunczik [-] , J. Holeš [-]

J. Stříbný [-] - O. Bedrich [-] (81. R. Hahn [-] ) , R. Stuchlík [-] , D. Janík [-] (80. L. Rycka [-] ) , J. Návrat [-] , J. Bečica [-] , R. Gargoš [-] , D. Václavík [-] (63. P. Ullrich [-] ) , M. Chudík [-] , L. Jašek [-] , M. Vidlák [-]

ŽK: 90. T. Halška , 90. P. Hřivnáč - 87. R. Gargoš .
Hráči zápasu: T. Halška .
Počet diváků: 45. Rozhodčí: ČECH Zdeněk - STANKE Vladimír, RUČKA Jakub.