3.kolo, Olomoucký | 1.A třída sk. B, 2017-2018

--

--

--

0

Hostující mužstvo těžilo z vysoké produktivity a do sítě gólmana Pitáka nasázelo hned čtyři branky. Mostkovice tak zůstávají i nadále s nulou na kontě.

První poločas byl herně vyrovnaný, góly však stříleli pouze hosté. Po čtvrthodině hry zahrával Protivanov několik rohových kopů a po rozehrání toho posledního se prosadil nejmladší hráč na hřišti Milar - 0:1. Těsně před přestávkou po nevinně vypadající akci domácí gólman pouze přihlížel, jak míč přistál na břevně. A chvíli nato vyškrábl nad branku míč po hlavičce vlastního obránce. Hosté přesto těsně před koncem prvního poločasu přidali druhou branku velmi podobnou té první. Opět padla po rohu a jejím autorem byl opět Milar.

Po změně stran přidali hosté třetí branku. Jejím autorem byl Sedlák. Chvíli nato na druhé straně vystřelil z více něž dvaceti metrů Petr Zapletal a míč přistál na tyči. V 59. minutě se gólově prosadili i domácí. Petr Zapletal z hranice velkého vápna přeloboval vyběhnuvšího brankáře Pitáka - 1:3. Netrvalo dlouho a v 64. minutě zvýšil vedení svého mužstva střídající Mudroch, když jeho přesně mířená střela z 18 metrů rozvlnila síť za zády domácího gólmana – 1:4. Konečnou podobu výsledku daly Mostkovice v 85. minutě. Po autovém vhazování Petra Zapletala si u vzdálenější tyče počínal úspěšně Hanák a hlavou dopravil míč do branky.

Autor: Lubomír Kaprál