Vesec převálcoval Lokomotivu

0

Domácí zářili především ve druhém poločase.

Již v prvních minutách zahrozila Lokomotiva,kdy z malého vápna Česenek nastřelil jen domácího brankáře v obrovské šanci. Hrál se slušný kombinační fotbal, kdy začal domácí Vesec pomalu přebírat aktivitu na hřišti, ale měl problém se zakončením nebo finální přihrávkou. Hosté zahrozili několika nebezpečnými centry ze stran, ale nic z toho.

Pár minut před poločasem po špatné rozehrávce hostujícího brankáře se dostal k zakončení z vápna domácí šutér a jeho ránu zastavil rukou českolipský stoper a na světě byla penalta! Tu ovšem domácí hráč neproměnil, avšak netrvalo dlouho a po trestném kopu ze strany se prosadil vesecký Smejkal a klasickým šatňákem uzavřel první poločas na 1:0 pro Vesec!

Druhá půle byla zcela v režii kvalitně kombinujícího Vesce, Lokomotivě pomalu docházela pára a když se na sklonku hodiny zápasu prosadil v ofsajdu nabíhající Háza na 2:0, zcela odpadla! Vesec hosty přehrával a vytvářel si řadu dalších šancí,nejprve se po samostatném úniku prosadil ranou na bližší tyč Macháček. Českolipští si nevěděli rady směrem dopředu a kazili lehké přihrávky a to byla voda na mlýn Vesce, který si s nimi pohrával a v 77. minutě je vyškolil Ogurčák, když prošel přes tři hráče hostí a skóroval na 4:0! Hosté už čekali na konec a domácím vedení 4:0 bohatě stačilo...

AUTOR: Tomáš Fišer

TJ Lokomotiva Česká Lípa
Tomáš Fišer: "První půle byla vyrovnaná, gól do šatny a zranění Česeneka nám uškodilo. Druhou půli nás Vesec vyloženě přejel, zasloužená výhra pro něj."