Modlanské béčko si na úvod poradilo s Rtyní

0

Modlanské béčko zavítalo na úvod soutěže na domací půdu Rtyně. Hned v první půli bylo vidět 5 gólů, kdy hned na úvod v 6. minutě unikl domácí Petr Lébr, který zpracoval míč letící za obranu a poslal svůj domací celek do vedení 1:0. Domácí se však neradovali dlouho, jelikož hned minutu na to skórovala nová posila Lukáš Láska. Stav byl tedy 1:1. Po chybné přihrávce se ve 14. minutě domácí hráči zmocnili míče, následný pas za obranu zpracoval Ladislav Hořánek, který poslal míč podél brankáře a Rtyně tak šla znovu do vedení. Ani tentokrát se neradovali přilíž dlouho. Modlanský Láska při svém debutu opět dostal míč na své kopačky a podruhé prostřelil domácího brankáře. Ve 40. minutě šly Modlany poprvé do vedení, když si Jaroslav Lachman vzal na středové čáře míč, s kterým prošel až k velkému vápnu, odkuď vystřelil a poslal touto střelou Modlany do vedení. Hned na úvod druhého poločasu si tentýž hráč vyskočil ve 47. minutě na centr z rohu a upravil tak výsledek na konečný stav 2:4.

AUTOR: Zdeněk Čutík

Počet diváků: 70. Rozhodčí: WENCL Petr - KARRMANN Milan, ŠŤÁSEK Václav.