22.kolo, Olomoucký | Prostějov | Okresní přebor , 2014-2015

--

Haná přejela Kralické "Béčko"

0

Za krásného slunného počasí na perfektně připraveném hlavním hřišti Haná zdolala Kralické "Béčko".

Hned od úvodu podle předpokladů určovala tempo Haná Prostějov. Hned v 11. minutě skóroval Kaprál. Ve 22. minutě se prosadil Krupička 2:0 a tři minuty na to ještě Zatloukal 3:0. Hosté si za poločas nevytvořili žádnou šanci, naopak domácí měli jednu šanci za druhou, ale skvěle chytající Miller držel pro hosty relativně příznivý výsledek a poločas skončil 3:0.

Hned v úvodu poločasu se opět Haná mohla radovat, kdy se prosadil podruhé Zatloukal 4:0. Postupně Haná prostřídala všechny hráče a jeden z náhradníku se prosadil, přesněji Pavel Trnavský 5:0. Další šance opět skončili na vynikajícím Millerovi. Naopak hosté ani ve druhém poločase neohrozili domácí svatyni. Haná podle papírových předpokladů si připisuje další 3 body za vítězství 5:0.

Haná Prostějov
Daniel Kolář (asistent trenéra Hané Pv): Zápas jsme měli celý pod kontrolou. Měli jsme velké množství šancí. Výborný výkon předvedl hostující brankář, který toho spoustu pochytal. Nejlepším hráčem našeho týmu byl dnes střelec dvou branek Zatloukal

FC Kralice na Hané B
Vladimír Horák (trenér Kralic "B"): Průběh byl jednoznačný, dnes nebylo, co řešit. Haná měla celé utkání převahu. Pro nás bylo otázkou pouze nedostat mnoho branek. My momentálně na to nemáme. Dnes chci pochválit Radima Millera, který je našim nejlepším hráčem, nebýt ho, tak bychom dostávali každý zápas deset branek. Zároveň si myslím, že je i nejlepším brankářem celé soutěže.

Z. Lošťák [-] (50. P. Hlávka [-] ) - I. Jančiar [-] , M. Trnavský [-] , M. Čermák [-] , M. Vyskočil [-] - D. Strouhal [-] (58. P. Trnavský [-] ) , M. Krupička [-] , Z. Kaprál [-] , J. Mašík [-] - M. Zatloukal [-] (58. D. Kolář [-] ) , R. Světlík [-] (55. J. Levinský [-] )

R. Miler [-] - F. Řezáč [-] , D. Losman [-] , L. Dvořák [-] , P. Pospíšil [-] - Z. Hrubý [-] , L. Petržela [-] , V. Horák [-] , R. Alexy [-] - M. Štajner [-] , R. Ličman [-]

Místo: UMTRA,Prostějov.