19.kolo, Olomoucký | Prostějov | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Po tuhém boji Nezamyslice vyhrály

0

Nezamyslice se herně trápí už druhý zápas za sebou, přesto oba zápasy zvládly výsledkem 1:0.

Prvních patnáct minut hry přineslo hru pouze mezi oběma vápny. Jednalo se o vyrovanou partii obou týmů. První velkou šanci měli hráči Horního Štěpánova, kdy se jim podařilo trefit břevno.  Brankovou konstrukci trefili během prvního poločasu ještě jednou. Nezamyslice se k žádné vyložené šanci nedostali. Buď došlo ke zblokování střely nebo byl střelecký pokus nepřesný. Celkově více ze hry měli v prvním poločase hosté, kteří kopali velké množství rohových kopů a standardních situací. Domácí mohli být za úvodní poločas rádi za stav 0:0.

Ve druhém poločase se do hry konečně dostali i domácí. Podařilo se jim připravit nějaké šance, ale žádná nevedla ke vstřelení branky. Na straně hostů měl Radim Žondra slušnou šancí, kdy napodruhé minul těsně branku Nezamyslic.  Po rohovém kopu a odraženém míči trefil Mariánek břevno a následně Miroslav Lakomý dorazil míč do branky 1:0. Posledních deset minut se opět odehrávalo převážně ve středu hřiště a žádnou vyloženou šanci nepřineslo. V 87. minutě Zdeněk Špička dostal červenou kartu za udeření soupeře v přerušené hře. Domací udrželi hubené vítězství 1:0 a připisují si dalši tři body do tabulky.

Haná Nezamyslice
Tomáš Mariánek (hráč Nezamyslic): Z naší strany byla hra v prvním poločase hrozná. Hosté byli lepší měli více rohů, standardek a šancí. Během druhého poločasu se nám zranil další hráč. Jakub Mojtek si vykloubil rameno. Celkově to bylo vyhrocené utkání z obou stran a zápasu by více slušela remíza. Nejlepším hráčem byl brankář Soldát.

Horní Štěpánov
Patrik Müller (trenér Horního Štěpánova): Mně se zápas líbil. Domácí mě trošku zklamali, čekal jsem od nich více a navíc hráli poměrně tvrdě. První poločas jsme byli lepším týmem. Druhý poločas byl vyrovnaný, hrálo se nahoru a dolů. Bohužel třetí zápas bez branky. Trefili jsme dvakrát břevno. Musíme s tím udělat něco příští kolo. Dnes bych chtěl i přes prohru pochválit celé mužstvo. Hráli jsme konečně pořádný fotbal.

V. Soldát [-] - D. Hájek [-] , L. Král [-] , M. Lakomý [-] , J. Mojtek [-] (55. D. Matoušek [-] ) - L. Moler [-] (46. Z. Špička [-] ) , P. Horák [-] , T. Mariánek [-] , M. Musil [-] (85. M. Machálek [-] ) - M. Lakomý [-] , J. Dostálík [-]

L. Suchý [-] - M. Sigl [-] , O. Ščudla [-] , P. Navrátil [-] , P. Liška [-] - M. Khýr [-] (75. P. Liška [-] ) , L. Němec [-] , J. Matuška [-] , R. Deutsch [-] - R. Žondra [-] , F. Hartl [-] (46. L. Klimeš [-] )

ČK: 87. Z. Špička .