18.kolo, Olomoucký | Prostějov | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Haná stále bez inkasované branky

0

Haná přejela Čechovice a již třetí zápas neinkasovala. Ani tentokrát neměl soupeř příliš šancí skórovat.

Úvod utkání patřil hostům z Čechovic, kdy Hanou prvních patnáct minut přehrávali. Haná začala, ale postupně na hřišti dominovat a v rozmezí šesti minut vstřelila tři branky. Nejprve se hlavou prosadil Jančiar ve 28. minutě 1:0. Z brejkové situace se znovu prosadil Jančiar, tentokrát ve 32. minutě 2:0. Hruzostrašnou šestiminutovku Čechovic uzavřel po autovém vhazování a následné akci ve 34. minutě Zatloukal 3:0. Velkou šanci udělat ještě něco se zápasem měl Hodulák, ale nepodařilo se mu skórovat. První poločas tedy zaslouženě vyhrála Haná 3:0.

V druhém poločase pokračovala převaha Hané, ale na další branku jsme si museli počkat až do 67. minuty. Nejprve Světlikovu ránu vyrazil brankář na rohový kop, po kterém už se Světlík napodruhé nemýlil 4:0. Čechovice si ani v druhém poločase nevypracovali moc střeleckých pokusů za zmínku stojí maximálně pokus Hoduláka. Haná bezproblému dohrála utkání, které zaslouženě vyhrála 4:0.

Haná Prostějov
Martin Kolář (trenér Haná PV):: Na začátku na nás vletěli hosté. Postupně jsme, ale byli jasně lepším mužstvem. Během prvního poločasu jsem dali tři rychlé branky, a pak jsme se uklidnili. Opět jsme hráli v obraně velmi kvalitně. Nepustili jsme Čechovice do moc šancí. Dnešní vítězství 4:0 bylo zasloužené. Nejlepším hráčem týmu byl střelec dvou branek Ivan Jančiar.

TJ Sokol Čechovice B
Pavel Gréza (trenér Čechovic "B"): Dnes není moc, co hodnotit. Haná dnes prodala svoje zkušenosti. Sestava byla dnes velmi improvizovaná. Výsledek odpovídá za vše. Dnes se ze třemi šancemi nedalo vyhrát. bohužel vlivem zranění a jiných absencí jsme se nesešli. Dnes bohužel nikdo nevyčníval.

Z. Lošťák [-] - M. Trnavský [-] , I. Jančiar [-] (63. M. Vyskočil [-] ) , M. Čermák [-] , M. Kolář [-] - D. Strouhal [-] (60. R. Frnka [-] ) , Z. Kaprál [-] (67. M. Ondráček [-] ) , P. Mlčoušek [-] , J. Mašík [-] - R. Světlík [-] , M. Zatloukal [-] (70. D. Kolář [-] )

P. Zapletal [-] - M. Pospíšil [-] , L. Šťástný [-] , M. Začal [-] , P. Gréza [-] - J. Jančík [-] , T. Bilík [-] , P. Hodulák [-] , O. Frys [-] - J. Wolker [-] , E. Drešr [-]

Místo: UMTRA,Prostějov.